محمدرضا هوشیار

شعار سال

خبر ویژه

آیین رونمایی ازکتاب فرهنگ بی فرهنگی نوشته مجید آشوری در بهزیستی فارس

در دیدار دکتر سید محمد صادق کشفی نژاد مدیرکل و مسئولین توانبخشی بهزیستی فارس با مجید آشوری از کتاب فرهنگ بی فرهنگی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس:
کتاب فرهنگ بی فرهنگی مجموعه ای از رفتارها،نگاه ها،حرف ها و باورهای نادرستی است که توانیابان را آزار می دهد.مجموعه این کنش ها در فرهنگ بی فرهنگی جمع شده است.خواندن این کتاب دریچه ذهن خواننده را به سمت و سویی که تا کنون به آن متوجه نبوده معطوف می کند.نقاشی ها و جملات این کتاب برای بسیار آموزنده است،بدون ترحم برانگیزی و هجو هنری توجه خواننده را به عادی سازی حضور توانیابان در جامعه جلب میکند.این کتاب با جملات ساده و مفهومی خواننده را با زندگی توان یابان ک نیاز های نادیده گرفته شده آن ها مواجه می کند.
مدیرکل بهزیستی فارس در این دیدار گفت: کتاب خوب از بهترین هدیه هایی است که می توان به دیگران تقدیم کرد، مطالعه کتاب‌های خوب و مفید تاثیر بسزایی در افزایش بینش و رشد فکری و اخلاقی افراد خواهد داشت، استاد آشوری از معدود انسانهای توانمند است که هیچ چیز نتوانسته او را از هدفی که دارد جدا کند، ایشان الگوی صمیمیت پشتکار و تلاش هستند.

گفتنی است : استاد مجید آشوری دانش آموخته تئاتر،کارگردان، بازیگر و شاعر کودکان مولف ۵ عنوان کتاب از جمله نمایش نامه “من نمیخوام بچه باشم” است.
مخاطب کتاب فرهنگ بی فرهنگی، عموم افراد جامعه و هدف آن تعییر نگرش های افراد درباره توانیابان است.