دکتر سید محمد صادق کشفی نژاد

شعار سال

خبر ویژه

آیین رونمایی ازکتاب فرهنگ بی فرهنگی نوشته مجید آشوری در بهزیستی فارس

در دیدار دکتر سید محمد صادق کشفی نژاد مدیرکل و مسئولین توانبخشی بهزیستی فارس با مجید آشوری از کتاب فرهنگ بی فرهنگی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس:
کتاب فرهنگ بی فرهنگی مجموعه ای از رفتارها،نگاه ها،حرف ها و باورهای نادرستی است که توانیابان را آزار می دهد.مجموعه این کنش ها در فرهنگ بی فرهنگی جمع شده است.خواندن این کتاب دریچه ذهن خواننده را به سمت و سویی که تا کنون به آن متوجه نبوده معطوف می کند.نقاشی ها و جملات این کتاب برای بسیار آموزنده است،بدون ترحم برانگیزی و هجو هنری توجه خواننده را به عادی سازی حضور توانیابان در جامعه جلب میکند.این کتاب با جملات ساده و مفهومی خواننده را با زندگی توان یابان ک نیاز های نادیده گرفته شده آن ها مواجه می کند.
مدیرکل بهزیستی فارس در این دیدار گفت: کتاب خوب از بهترین هدیه هایی است که می توان به دیگران تقدیم کرد، مطالعه کتاب‌های خوب و مفید تاثیر بسزایی در افزایش بینش و رشد فکری و اخلاقی افراد خواهد داشت، استاد آشوری از معدود انسانهای توانمند است که هیچ چیز نتوانسته او را از هدفی که دارد جدا کند، ایشان الگوی صمیمیت پشتکار و تلاش هستند.

گفتنی است : استاد مجید آشوری دانش آموخته تئاتر،کارگردان، بازیگر و شاعر کودکان مولف ۵ عنوان کتاب از جمله نمایش نامه “من نمیخوام بچه باشم” است.
مخاطب کتاب فرهنگ بی فرهنگی، عموم افراد جامعه و هدف آن تعییر نگرش های افراد درباره توانیابان است.