محمدرضا هوشیار

شعار سال

خبر ویژه

آیین کشوری افتتاحیه گروه همیار زنان در شهرستان سروستان


در ادامه ویژه برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور مدیرکل بهزیستی فارس آیین کشوری افتتاح گروه همیار زنان سرپرست خانوار انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی سروستان، با حضور محمدرضا هوشیار، مدیرکل بهزیستی استان فارس گروه همیار زنان سرپرست خانوار تحت پوشش اداره بهزیستی سروستان طی مراسمی آغاز به کار کرد.
در این افتتاحیه محمودیان معاون امور اجتماعی بهزیستی استان فارس و فریدیان فرماندار شهرستان،سلیم حقیقی مدیر روابط عمومی بهزیستی فارس, رضایی رییس اداره بهزیستی، و سایر مسولین شهرستان نیز حضور داشتند دو گروه همیار از زنان سرپرست خانوار با طرح های اشتغالزایی در زمینه های سبزی مارکت، خیاطی و صنایع دستی با استفاده از پشم گوسفندی فعالیت خود را شروع کردند.
این مراسم به صورت زنده و از طریق فضای رسانه مجازی در بهزیستی کل کشور پوشش داده شد و دکتر قادری ریاست سازمان بهزیستی کشور از این طریق مهمان ویژه افتتاحیه بود.
دو استان فارس و خراسان رضوی برگزار کنندگان آیین بودند که شهرستان سروستان به نمایندگی از استان فارس حضور داشت.
ساختمان گروه همیار در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع و با زیربنای ۱۶۰ متر مربع به ارزشی بالغ بر ۲ میلیارد تومان از منابع سازمان بهزیستی و با کمک خیرین شهرستان توسط اداره بهزیستی سروستان احداث شده است.

۱۴۰۱/۱۱/۱۸

روابط عمومی اداره بهزیستی سروستان