محمدرضا هوشیار

شعار سال

خبر ویژه

نشست مدیر کل و معاون امور اجتماعی بهزیستی فارس با فرزندان در شرف هدایت به زندگی مستقل

نشست مدیر کل و معاون امور اجتماعی بهزیستی فارس با فرزندان در شرف هدایت به زندگی مستقل در دفتر مدیر کل بهزیستی فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس:

این نشست با حضور فرزندان و مربیان از خانه های کودک و نوجوان شهرستان های فیروزآباد ,داراب و شیراز ,مدیر کل و معاون امور اجتماعی ,مدیر روابط عمومی و کارشناسان ستادی برگزار گردید ,هوشیار مدیر کل بهزیستی فارس ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس, تقدیر از همکاران و مربیان این فرزندان گفت:بودن در کنار شما برای زندگی و کار ما سراسر برکت است , علاوه بر آرزوی موفقیت و دست یابی شما به جایگاه های ارزشمند اجتماعی به شما فرزندان ارزشمندم اخلاق خوب,صبر و تحمل و تاب آوری در برابر چالش ها و تقویت ارتباط بین خودتان,خداوند و توسل به اهل بیت علیهم السلام را توصیه می نمایم.

مدیر کل بهزیستی فارس افزود فرزندان برای رفع خلا ارتباطی پس از ترخیص با موسسه ی فرزندان هدایت شده به زندگی مستقل در ارتباط باشند و حتما فاکتورهای پیش زمینه و لازم برای زندگی مستقل را با همراهی و هم فکری مربیان خود بررسی نمایند.

در ادامه معاون و کارشناسان امور اجتماعی و فرزندان و مربیان به بیان نقطه نظرات و چالش های موجود پرداختند و توضیحات لازم در خصوص پروسه و شرایط پرداخت کمک هزینه ترخیص به فرزندان ارائه گردید.

در پایان نیز فرزندان  کتابچه خاطرات سفر به مشهد مقدس و تولیدات صنایع دستی خود را به مدیر کل اهدا نمودند و همچنین تولیدات خیاطی فرزندان به عنوان توانمندی ایشان برای اشتغال پس از ترخیص مورد بازدید مدیر کل قرار گرفت.