همایش اعتیاد/ قیروکارزین

همایش پیشگیری از اعتیاد در شهرستان قیروکارزین برگزار گردید .

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ، همایش پیشگیری از اعتیاد با حضور استاد قدرت محکم کارشناس دفتر پیشگیری از اعتیاد اداره کل بهزیستی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان قیروکارزین

در این همایش که با همکاری بهزیستی ، مرکز اقامتی میان مدت نوید رستاخیز و نیروی انتظامی (پلیس مبارزه با مواد مخدر ) در تالار اداره فرهنگ و‌ارشاد برگزار گردید .جمعی از گروههای هدف ، مراکز تحت نظارت ، پرسنل ادارات و‌ عموم مردم حضور داشتند .

در ابتدای مراسم مرادی به ارائه عملکرد و‌فعالیتهای اداره بهزیستی در زمینه پیشگیری از اعتیاد پرداخت .حجت الاسلام والمسلمین اکبری امام جمعه شهرستان ضمن تقدیر ، مطالبی را پیرامون اهمیت بحث اعتیاد و لزوم مشارکت جمعی در پیشگیری از آن ارائه نمود . روستا فرماندهی نیروی انتظامی نیز تعامل و‌همکاری بیش از پیش دستگاههای همسو را در پیشگیری از این بلای خانمان سوز لازم و‌ضروری دانست .در ادامه محکم کارشناس دفتر پیشگیری از اعتیاد در خصوص زمینه های گرایش افراد به مواد مخدر و‌راههای مبارزه با آن مطالبی را مطرح نمود .جلسه با تقدیر از خیرین و‌فعالان حوزه اعتیاد و‌اهدا لوح سپاس پایان یافت .در حاشیه جلسه نمایشگاه عکس و‌کتاب نیز برگزار شد.

انتها/امینی