محمدرضا هوشیار

شعار سال

خبر ویژه

آیین تکریم و معارفه/طی حکمی از سوی مدیرکل بهزیستی فارس، مریم رضایی به عنوان سرپرست اداره بهزیستی سروستان منصوب، و از زحمات مسعود قائدی تقدیر شد

معصومه فروتن، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی فارس که به نمایندگی از محمدرضا هوشیار در این مراسم حضور داشت، ضمن تشکر از زحمات و تلاش های چند ساله مسعود قائدی در مدت تصدی مسولیت بهزیستی سروستان عنوان کرد: سیاست سرپرست سازمان بهزیستی فارس در خصوص نصب و معرفی نیرو در پست های مختلف این سازمان استفاده از بدنه سازمان است. زیرا نیروهای سازمان درد آشنا به مسائل و جامعه هدف می باشند که این امر منجر تسریع در کلیه مراحل خدمت رسانی به جامعه هدف میگردد.
از این رو باتوجه به تعهد و تجربه و با وجود تمامی محدودیت های موجود، مریم رضایی به عنوان سرپرست جدید اداره بهزیستی منصوب میگردد.
در ادامه نیز فریدیان، فرماندار شهرستان سروستان ضمن تشکر از تلاش های قائدی، رییس سابق اداره بهزیستی، و عرض تبریک به رضایی بیان داشت مجموعه بهزیستی همچون گذشته، ۲ راهبرد اساسی سرلوحه کار خود قرار دهند: اول عدالت محوری و سپس ارتقاء منزلت اجتماعی به صورتی که اداره بهزیستی یک اداره شاخص و موثر باشد.
سپس انتظارات خود را از کارکنان بهزیستی و در راس آن سرپرست جدید را به این صورت عنوان کرد: مردم داری و داشتن روحیه انقلابی، توانمندسازی بیش از پیش کارکنان در انجام وظایف محوله و تکریم ارباب رجوع و افزایش اثرگذاری و کارآمدی اداره
در پایان نیز حکم جدید به مریم رضایی به عنوان سرپرست جدید اداره ابلاغ شد و با اهداء لوح سپاس از زحمات قائدی در طی تصدی حکم ریاست ایشان در اداره بهزیستی سروستان تقدیر شد.
روابط عمومی اداره بهزیستی سروستان