محمدرضا هوشیار

شعار سال

خبر ویژه

ارسنجان/جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان ارسنجان برگزار شد.

جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان ارسنجان، به ریاست اسکندر معصومی معاونت فرمانداری شهرستان و حضور هادی خدارحیمی رئیس اداره بهزیستی و اعضای این ستاد در محل‌ سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان ارسنجان،خدارحیمی دبیر جلسه با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، موضوع مناسب سازی را یکی از مهم‌ترین موضوعات در حوزه حقوق افراد معلول دانست و افزود : مناسب سازی اماکن نه تنها برای معلولان بلکه برای افراد سالخوده و جانبازان سرافراز باید انجام گیرد.
وی در ادامه با توجه به پیگیری مصوبات جلسه قبل ، گزارش اقدامات انجام شده ، مشکلات و موانع فرا روی دستگاههای اجرایی در زمینه اجرای صحیح دسترسی به محیط های فیزیکی شهری و بررسی مشکلات تردد معلولین و جانبازان را بیان نمود.
در ادامه آخرین اقدامات انجام شده در سطح شهرستان در خصوص مناسب سازی ادارات و اماکن و معابر جهت دسترسی معلولین و سالمندان به امکانات، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوباتی در راستای اجرایی شدن طرح ها به تصویب رسید.
در پایان معصومی معاون فرماندار و رئیس جلسه ضمن جمع بندی، از تلاشهای صورت گرفته در زمینه رفع موانع مناسب سازی از سوی اعضای ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی در شهرستان،قدردانی و اظهار داشت : تمامی افردی که در بهبود شرایط دسترسی معلولان به خدمات شهری دخیل هستند باید تمام توجهات خود را در جهت مانع زدایی معطوف دارند و از هر گونه رفع تکلیف خودداری نمایند.

انتها/اسکندری