محمدرضا هوشیار

شعار سال

خبر ویژه

مراسم استقبال از ورزشکار عضو تیم ملی والیبال نشسته با حضور مدیر کل و معاون توانبخشی بهزیستی فارس

مراسم استقبال از ورزشکار عضو تیم ملی والیبال نشسته با حضور مدیر کل و معاون توانبخشی بهزیستی فارس,رییس اداره بهزیستی شهرستان ممسنی و جمعی از مسئولین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس:

در پی افتخار آفرینی تیم ملی والیبال نشسته ایران و کسب مدال طلای این تیم در رقابت های قهرمانی آسیا و بازگشت غرور آفرین علی رضایی ورزشکارعضو این تیم از استان فارس , که موفق به کسب عنوان  ارزشمند بهترین لیبرو برای اولین بار توسط ورزشکار ایرانی و دستیابی به توپ طلایی در این رقابت ها گردیده است ,مراسم استقبال از ایشان با حضور مدیرکل,معاون توانبخشی, رئیس اداره بهزیستی ممسنی و جمعی از مسئولین در فرودگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد.

علی رضایی متولد شهرستان ممسنی دارای معلولیت جسمی -حرکتی متولد سال ۷۴ است و  علاوه بر کسب عنوان بهترین لیبرو و مدال طلای تیمی در این رقابت ها,کسب عنوان قهرمانی آسیا با تیم جوانان را هم در سابقه ورزشی خود دارد.

مدیر کل بهزیستی فارس در این مراسم ضمن تقدیر از این ورزشکار توانمند ,قهرمانی مقتدرانه ورزشکاران تیم ملی والیبال نشسته ایران اسلامی و کسب مدال طلا را به خانواده بهزیستی، جامعه ورزش مربیان، ورزشکاران و خانواده این عزیزان تبریک گفت و ایشان را الگویی برای اثبات جمله خواستن توانستن است معرفی کرد .