محمدرضا هوشیار

شعار سال

خبر ویژه

بازدید مدیر کل بهزیستی فارس از مناطق سیل زده جنوب فارس/۱۳۵ خانوار تحت پوشش بهزیستی فارس بر اثر سیل جنوب استان دچار خسارت شده اند

دکترسید محمدصادق کشفی نژاد مدیر کل بهزیستی فارس ضمن بازدید از منازل مددجویان سیل‌زده لارستان از آسیب و ایجاد خسارت برای ۱۳۵ خانوار تحت پوشش بهزیستی فارس خبر داد.


به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس:
کشفی نژاد به همراه کاظم زاده مدیر کل بحران بهزیستی کشور به مناطق سیل زده لارستان سفر کردند و در جریان تلاش های انجام شده برای امدادرسانی و جبران خسارت سیل زدگان قرار گرفتند.
مدیر کل بهزیستی فارس گفت : در پی وقوع بارندگی و سیل در بخش بیرم لارستان تعداد ۳۷ خانوار از مددجویان دچار خسارت شده اند و در بخش چاهورز لامرد ۹۸ خانواده تحت پوشش گرفتار خسارت ناشی از سیل هفته گذشته گردیدند.
او در ادامه با بیان اینکه:اکثر خسارت ها مربوط به خانه های خشتی ، گلی و آبگرفتگی منازل بوده است، افزود آسیب ها نشست سقف خانه، کف اتاق ساختمان ها، خرابی دیوار حیاط خانه و خسارت به وسایل برقی، ضروری و مصرفی مددجویان را در بر می‌گیرد.
کشفی نژاد اظهار داشت عمق خسارت ها بالا است اما دغدغه ی ما تسریع امدادرسانی و جبران خسارت ها است و تمام تلاش و مساعدت خود را برای تسکین آلام مردم و مددجویان سیل زده تحت پوشش به کار خواهیم بست.
مدیر کل بهزیستی فارس تصریح کرد در بازدیدهای قبلی لیست مددجویان آسیب‌دیده توسط تیم های محب و تیم های مددکاری بهزیستی تهیه شده است و از تمام ظرفیت های قانونی و اجرایی خود برای کاهش دردهای مردم سیل زده استفاده میکنیم.
سید محمد صادق کشفی نژاد با ابراز همدلی با مردم سیل زده جنوب استان و مددجویان آسیب دیده پای صحبت ایشان نشست و ابراز امیدواری کرد که با همکاری، هماهنگی و پای کار بودن همه ارگان‌های درگیر منازل مددجویان به زودی بازسازی گردد.

انتهای پیام/فاطمه رضایی